Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

  • info@odkaznahrobe.sk

  • +421 905 275 832

  • Po-Pia : 10.00-16.00

Naši partneri

Zoznam našich zmluvných partnerov,

ktorí Vám môžu aplikovať dodaný QR na hrobové miesto. Tento úkon je spoplatnený a jeho cena je daná zmluvným partnerom, podľa náročnosti, vzdialenosti a typu QR kódu. 
V spodnej časti si môžete zadať vaše mesto alebo adresu a dať vyhľadať v okolí 10km najbližšie kamenárstva a pohrebíctva.
Nasledne keď kliknete na ZOZNAM PARTNEROV, tak sa Vám zobrazia všetky kontakty v okolí.

Kontakty sú z voľne dostupných zdrojov s právom odmietnuť Vami požadovanú službu. 

Staňte sa aj vy autorizovaným partnerom alebo predajcom.

 

Kontaktujte nás na telefónnych číslach, prípadne mailom a staňte sa partnerom, ktorý bude uvedený na našej stránke v časti PARTNERI a zákazník si Vás môže za poplatok vybrať pre aplikovanie QR kódu na požadovaný hrob. Ako partner môžete súčasne ponúkať aj náš produkt. Za každý realizovaný obchod tak získavate dohodnutú províziu. Každý partner si môže objednať 1kus QR kód programu GOLD v cene 149,- € za dotovanú cenu 29,- €. Stačí pri objednávke uviesť do poznámky : NOVÝ PARTNER

Adresa

Adresa :

Šafárikovo námestie 2
811 02 Bratislava

Telefón :

+421 905 275 832

email :

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Referencie

Novinky na mail

Chcete vedieť novinky ? Mať prehľad o nových ponukách o akciových cenách ? Stači vyplniť váš mail. Novinky zasielame maximálne 2x do roka.
Subscribe now