Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

  • info@odkaznahrobe.sk

  • +421 905 275 832

  • Po-Pia : 10.00-16.00

Objednávka našich služieb

pozorne vyplňte formulár a odošlite nám ho ...

Formulár pre zaslanie podkladov, program GOLD

Aby sme Vám mohli vyrobiť QR kód, ktorý si aplikujete na hrobové miesto a aby sa po jeho nasnímaní spustilo video o živote zosnulého, tak na to potrebujeme od Vás aj dostatočné podklady. Nie je potrebné aby bolo textu veľa či nespočetné množstvo fotografií. Výsledné video potom bude zbytočné dlhé, veľké a pre návštevníka nezaujímavé. Preto je ideálne, keď sú texty výstižné a charakteristika osoby opísaná vo väčších životných cykloch.

Prezentačné video sa skladá z úvodného textu a z fotografií, ktoré pomenujete, aby bolo zrejmé, čo fotografia vystihuje. Úvodný text doporučujeme zadať 5-8 riadkov napr. ako :

Oľga Gajniaková rod. Bumbáková, narodená 27.9.1954 v Trstenej nás opustila 1.12.2013. V roku 1974 zosobášená s manželom Antonom. Vychovala dvoch synov Miloša a Richarda. Neskôr sa s radosťou venovala aj dvom vnúčatam syna Richarda, Dianke a Filipkovi. Celý život si pracovala ako zdravotná sestra  a pomáhala ľuďom. Všetci si ťa takto pamätajú a my najbližší na teba aj takto spomíname.

 

Fotografie Vás prosíme očíslovať,
každú individuálne s poradovým číslom
v akom majú byť fotografie prezentované.

Max.počet fotiek je stanovený na 30ks. 

 

Do prílohy priložte súbor
s číslami fotiek a výstižným
názvom pre fotografie.

Technické parametre :

Max.veľkosť fotiek : 1920x1080pxl, max.veľkosť súboru v prílohe je 5MB /5120kB/. Odporúčame fotografie uložiť do formátu ZIP. Môžete označiť a poslať naraz viac príloh. 
Formát prílohy : jpg,png,gif,pdf,doc,docx,txt,zip

Samozrejme môžete využiť aj verejne dostupné služby úložisk a poslať nám len link na Váš súbor s fotkami.

V prípade, akýchkoľvek dotazov, alebo ak ste počítačovo menej zdatný, veľmi radi Vám pomôžeme. Stačí zavolať na uvedené kontakty.

Meno a priezvisko :*
Adresa :*
Mesto a PSČ :*
email :*
Telefón :*
Tu zadajte úvodný text pre video :*napr. Oľga Gajniaková rod. Bumbáková, narodená 27.9.1954 v Trstenej nás opustila 1.12.2013. V roku 1974 zosobášená s manželom Antonom. Vychovala dvoch synov Miloša a Richarda. Neskôr sa s radosťou venovala aj dvom vnúčatam syna Richarda, Dianke a Filipkovi. Celý život si pracovala ako zdravotná sestra a pomáhala ľuďom. Všetci si ťa takto pamätajú a my najbližší na teba aj takto spomíname.

Dôležité info : priložené fotografie sú často fotené slabými mobilmi a ich kvalita je slabá, fotky sú rozmazané a neostré. Preto odporúčame aby rozmer fotiek bol aspoň 1280 x 720 pixelov. V prípade, že pošlete fotografie s menším rozlišením, musíte akceptovať výslednú kvalitu videa.

Príloha, fotografie (formáty jpg, jpeg, zip, max.30 fotiek) :Prílohy jpg, jpeg, zip.
Drag & Drop Files Here Browse Files
Vyberte si dizajn pre program GOLD*
dizajn č.1
Vaše pripomienky, poznámky k objednávke :
Voucher alebo číslo partnera :
Poslaním podkladov prehlasujete, *

že osoby uvedené na fotografiách súhlasia s ich uverejnením a súhlasíte so zmluvnými podmienkami uvedenými na www.odkaznahrobe.sk. Po odoslaní podkladov nám príde informácia o vašej objednávke. Následne Vás budeme kontaktovať o ďalšom postupe.

 

Odoslať podklady pre vytvorenie QR kódu

Adresa

Adresa :

Šafárikovo námestie 2
811 02 Bratislava

Telefón :

+421 905 275 832

email :

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Referencie

Novinky na mail

Chcete vedieť novinky ? Mať prehľad o nových ponukách o akciových cenách ? Stači vyplniť váš mail. Novinky zasielame maximálne 2x do roka.
Subscribe now